Wysyłka ZAWSZE GRATIS!  100 DNI na zwrot lub wymianę!  Zamówienia telefoniczne: +48 606 197 684  DODATKOWY RABAT ZA PEŁNY KOSZYK!

Ecco

Ecco

31 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

31 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Założyciel firmy, Karlu Toosbuy miał marzenie - zostać właścicielem fabryki obuwia. W 1963 r. w małym, duńskim mieście Bredebro rozpoczął realizację swego projektu zakładając firmę Ecco, która dzisiaj jest jednym z wiodących producentów obuwia na całym świecie. But komofortowy w noszeniu, dbałość o stopę i wychodzenie naprzeciw jej naturalnym potrzebom stanowi inspirację i naczelny cel filozofii Ecco. Mottem przewodnim firmy jest tworzenie butów dopasowanych do stopy, a nie odwrotnie. To but ma podążać za stopą, tak jak forma ma podążać za funkcją. Tajemnicą sukcesu obuwia Ecco jest jego funkcjonalność. W bucie Ecco stopa i jej wygoda są najważniejsze: to jak jest zbudowana, jak się porusza, czego potrzebuje by czuć komfort.

Komfort bez żadnych kompromisów, idealne dopasowanie buta do stopy oraz zabezpieczenie na każdą ewentualność pogodową i najbardziej niesprzyjające warunki atmosferyczne stanowi patent firmy Ecco.

Obuwie Ecco spełnia najwyższe standardy - jest wykonane z najwyższej jakości skór i materiałów, z zastosowaniem najnowszych technologii i rozwiązań takich jak cambrella, direct-injection, ecco comfort fibre system, epr-4,0, hydromax, gore-tex, microfibra, poliy, receptor, shock point.

Skandynawski minimalizm, prostota, indywidualność, innowacyjność i bezkompromisowy perfekcjonizm czynią z Ecco lidera na światowym rynku obuwniczym. Firma kontroluje produkcję swoich butów od początku do końca, zaczynając od fazy projektowania, poprzez produkcję skór we własnych garbarniach, na gotowym produkcie kończąc.

W produkcję zaprzęga zarówno najnowsze technologie jak i rękodzieło, by to czego nie potrafią maszyny dokończyły ludzkie ręce. Ecco ma fabryki w wielu punktach świata - w rodzinnym Bredebro w Danii, Portugalii, Indonezji, Tajlandii, Słowacji i w Chinach, a buty Ecco sprzedawane są na wszystkich rynkach świata od Europy, przez Azję i Pacyfik, aż po obie Ameryki.

Ecco troszczy się o stopy zarówno dorosłych jak dzieci. Ma swojej ofercie bogatą i szeroką kolekcję butów również dla najmłodszych użytkowników. W butach Ecco każda wędrówka, najdłuższy bieg czy najcięższy trening to czysty relaks.

Obuwie Ecco - komfort dla stóp w każdym wieku i na każdą pogodę.