Wysyłka ZAWSZE GRATIS!  100 DNI na zwrot lub wymianę!  Zamówienia telefoniczne: +48 606 197 684  DODATKOWY RABAT ZA PEŁNY KOSZYK!

Caprice

Caprice

25 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

25 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Jeśli chcesz chodzić lekko jak po chmurach - to tylko w butach marki Caprice.

Założona w mieście Pirmasens, niemiecka firma Caprice szybko zdobyła zaufanie i uznanie klientów. “Walking on air” - brzmi motto firmy Caprice.

Dzięki nowoczesnej technologii on Air i zastosowaniu innowacyjnej podeszwy o strukturze plastra miodu powstaje w bucie system, który umożliwia cyrkuluję powietrza w trakcie chodzenia, odprowadza wilgoć oraz chroni zarówno przed przegrzaniem, jak i izoluje przed zimnem z podłoża. Dzięki takiej konstrukcji stopa jest częściowa zawieszona w powietrzu, i w efekcie czuje się jak w butach z klimatyzacją.

Logo z motylkiem doskonale obrazuje komfort noszenia obuwia Caprice. Z kolei opatentowana technologia podeszwy AntiShokk zapewnia niezwykłą amortyzację czyniąc każde podłoże miękkim i delikatnym dla stóp. Elastyczność, niezwykły komfort w noszeniu, najwyższej jakości materiały, nowoczesne wzornictwo, niemiecka solidność i perfekcja wykonania oraz przystępne ceny to niewątpliwe atuty marki z motylkiem.