Wysyłka ZAWSZE GRATIS!  100 DNI na zwrot lub wymianę!  Zamówienia telefoniczne: +48 606 197 684  DODATKOWY RABAT ZA PEŁNY KOSZYK!

Gioseppo

Gioseppo

Produkty 1 do 40 z 93

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 40 z 93

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

W Elche - malowniczym mieście w Hiszpanii - w 1990 roku rodzina Petrusa Navarro założyła firmę obuwniczą Gioseppo. Projekty Gioseppo inspirowane są wpływami kultur arabskiej i rzymskiej, przepięknymi krajobrazami i śródziemnomorskim klimatem.

“Have a nice day !” - brzmi motto firmy zachęcające do cieszenia się każdym dniem. I takie właśnie są kolekcje obuwia Gioseppo - wesołe, pełne kolorów i środziemnomorskiego słońca.

Przebija z nich prostota połączona z hiszpańską fantazją i temperamentem, pogodą ducha i radością. W tych butach musisz poczuć się lepiej, są niczym zastrzyk energii i optymizmu.

Gioseppo kieruje swoje produkty dla osób w każdym wieku, kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferuje również przepiękne, fantazyjne kolekcje obuwia domowego. To buty dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się życiem i czerpać radość z każdego dnia. Rzeczywistość staje się piękniejsza w niezwykłych kolorach i formach obuwia marki Gioseppo.