Wysyłka ZAWSZE GRATIS!  100 DNI na zwrot lub wymianę!  Zamówienia telefoniczne: +48 606 197 684  DODATKOWY RABAT ZA PEŁNY KOSZYK!

S.Oliver

S.Oliver

25 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

25 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Marka S.Oliver rozpoczęła swoją historię od skromnego sklepu sprzedaży detalicznej by w kolejnych latach stać się wielkim międzynarodowym przedsiębiorstwem łączącym kilka siostrzanych marek s.Oliver denim, s.Oliver PREMIUM, TRIANGLE i LIEBESKIND BERLIN.
W 1969 roku Bernd Freier otworzył w Wurtzburgu mały sklep detaliczny o elegancko brzmiącej nazwie Sir Oliver. W 1978 roku zmienia ją do obecnej nazwy s.Oliver. We wczesnych latach marka produkowała casualową odzież dla kobiet i mężczyzn zdobywając coraz szersze rzesze klientów. W roku 2001 jest już marką o światowej sławie prezentującą 12 kolekcji rocznie. Następne lata marka poszerza swój asortyment firmując swoją nazwą takie towary jak: skarpetki, perfumy, ręczniki, parasole, zegarki, produkty kosmetyczne akcesoria i produkty ze skóry, obuwie oraz szeroką gamę produktów dla dzieci. S.Oliver zadowoli każdego klienta odpowiadając na jego potrzeby i na każdą okazję od kolekcji casualowych, oferując komfort na co dzień po wyszukane, eleganckie kolekcje na specjalne okazje. Dla mężczyzn, kobiet i dzieci s.Oliver zapewnia bogaty asortyment produktów doskonałej jakości, z najlepszych surowców o oryginalnym, niepowtarzalnym designie manifestującym filozofię s.Oliver. Klasa i styl, wygoda, komfort, elegancja z odrobiną nonszlancji - to właśnie s.Oliver